Skip to content

O nás

Tom

Celý život se věnuji sportu a pohyb byl od dětství součástí mého života. Hrál jsem hokej a později jsem se začal věnovat atletice a vypracoval jsem se na vrcholovou úroveň. Krásné roky v ASTV LINZ a moji dobře rozjetou kariéru desetibojaře bohužel ukončil úraz při závodech. Přesto se moje láska ke sportu postupně stala mým povoláním

Baví mě pracovat s dětmi  rozvíjet jejich talenty a proto nyní působím jako fotbalový trenér u ČAFC Praha . U dětí mám rád jejich upřímnost, bezprostřednost, to, jak se snadno nadchnou pro věc a jdou do všeho naplno i když ve světě mobilů a tabletů je to čím díl tím víc náročnější.

Chci děti podporovat v tom, aby trávili co nejvíc času pohybem a sportem, hráli si, hýbali se, byli samostatné a prožívali dětská dobrodružství a kamarádství. Chci jim ukázat, že sport, pohyb a zábava jim nabídne více radosti než ten svět mobilní a počítačový.

Co mě charakterizuje? 

Skvělé organizační schopnosti, schopnost promyslet věc do detailu, připravenost na vše, hravost, soutěživost, důraz na detail a správnost cvičení ,ale hlavně mám rád smích a legraci .

Alena

Jako malá jsem se věnovala moderní gymnastice, později jsem se zamilovala do aerobiku a stala se instruktorkou. Postupně jsem pak přešla k pomalejším formám cvičení a dnes se věnuji vedení lekcí pilates, jógy a zdravotního cvičení. Pod značkou Pilates a jóga s citem natáčím online kurzy cvičení pro ženy a spolu s Tomem pořádáme víkendové akce se cvičením nejen pro maminky, ale také pro děti.